Щиросердечні компліменти дівчині у прозі, українською мовою

Дбайливо підібрана колекція гарних компліментів дівчині у прозі, до сліз допоможе Вам висловити всю гамму ваших побажань і почуттів.

Ти чудовий і бажаний квітка незрівнянної краси!

Завдяки твоєму характеру, я стаю кращою людиною, ніж був раніше.

Красива? – Ні. Це не про тебе. Ти – ідеальна до найдрібніших клітинок.

Якщо бути красивою вважається злочином, тоді тебе оголосять винною.

Ти найдобріша, наймиліша, найкрасивіша дівчина на світі. Я називаю тебе своїм ангелом – охоронцем. Кожен день, проведений з тобою, дарує мені натхнення, Ти гідна похвали і захоплення. З кожним днем ​​я люблю тебе все сильніше і крпче. Ти саме дорого, що у мене є. Я хочу прожити з тобою все життя, і зроблю тебе найщасливішою дівчиною на світі. Навіть при самих коротеньких розставання я сумую за тобою. Мені сумно, коли немає тебе зі мною поряд. Будь завжди улюбленою, бажаною, і найкрасивішою.

Моє сонечко, спасибі тобі за той світ, який ти даруєш моєї душі! Ти саме той чоловічок, з яким я відчуваю нескінченну гармонію! Кохана, ти прекрасна, як квіточка, в тобі море ніжності, жіночності, чарівності і доброти! Залишайся такою, адже я люблю тебе саме за це!

Так хочеться висловити тобі, кохана, мою неймовірну любов і захоплення, що не знаходжу слів! Ти така класна і класна, що всякі там порівняння з апетитними булочками і круглими персиками просто не передають всі емоції, тому що тебе хочеться смакувати, як що не припиняються десерти, від яких ніколи не одужаєш!

Я вважаю, що твоя краса гідна золотої корони!

Людина, у якого добре серце і золоті руки, мила усмішка і неймовірно багатий внутрішній світ, – це ти. Ти просто чудо.

Ці губи – найсексуальніша частина твого тіла!

Ти не класна, ти – бездоганна!

Ти стоїш мільйонів компліментів, і мені хочеться говорити їх тобі все своє життя, наскільки ти прекрасна і чудова.

Кохана, ти – підступна русалка! Звук твого мелодійного голосу кличе мене в гущавину солодких фантазій, бездонні очі ваблять в пучину любові і пристрасті, ніжність твоїх дотиків змушує тонути в глибокому озері чудових почуттів. Я готовий вічно перебуває під цими дурманними чарами і бути в полоні хвилюючого чаклунства.

Мені соромно стояти поруч з тобою, адже я блекну в порівнянні з твоєю красою!

Якби ти була сльозами в моїх очах, я уникав би плакати, через страх втратити навіть маленьку частину тебе.