Кращі компліменти дівчині до сліз

Дбайливо підібрана колекція щирих компліментів дівчині у прозі допоможе Вам висловити всю гамму ваших побажань і почуттів.

Ненаглядна і улюблена моя! Нехай ранкове сонце принесе тобі вести про мою любов! Я безмірно щасливий, що наші почуття непорушні і взаємні, і хочу, щоб кожна мить поруч з тобою тривав вічно.

Твоя краса унікальна, настільки чарівна, що будь-який художник взявся б писати з тебе картини.

Мені подобається твоє вміння завжди виглядати стильно.

Посмішка на твоєму обличчі виглядає так мило, коли ти смієшся.

Ти така красива, що тобою можна милуватися годинами. В тобі стільки шарму і вишуканості, що просто не віриться, що такі дівчата існують в природі!

Знаєш, чому мене вважають щасливою людиною? Тому що у мене розуміє дружина, добра і віддана.

Ти, що володіє винятковою ніжністю і приголомшливою жіночністю, втілилася для мене в чарівний джерело неймовірного натхнення, нев’янучого наснаги і щирої любові.

Ви виявляєте собою всю багатогранну палітру якостей і рис, настільки цінують і обожнюваних усіма представниками людського роду. Тонка витонченість елегантного образу відображає тепло люблячого серця і іскристе світло чистої душі.

Як же мені пощастило, адже ти даруєш свою красу тільки мені.

Тепер я розумію, чому жінок вважають небезпечними істотами. Я готовий за один твій погляд стрибнути з найвищої гори, не кажучи вже про те, щоб спробувати звичайне яблуко або розв’язати війну з суперником.

Не дивно, що сьогодні небо сіре, весь блакитний колір в твоїх очах.

Я можу порівняти тебе з загадковою Місяцем і сліпучим Сонцем, зі світлим ангелом і полонить погляд океаном, а й усіх цих слів не буде достатньо, щоб описати твою красу!

Я не хотів би жити, ніж жити без твоєї любові.

Я ставлюся до тебе занадто трепетно, адже ти розбудила в мені бажання оберігати і захищати.

В твоїх умиротворених очах завжди грають промінчики, які висвітлюють життя оточуючих людей світлом щастя. Для мене ти є, втіленням доброти. Якби всі юні дівчата були такими мудрими, красивими і життєрадісними, то на Землі панувала б гармонія.

Я готовий побудувати тобі палац і приміряти туфельку, з надією що ти повіриш в мою казку!

Чим більше я замислююся, якою має бути ідеальна дівчина, тим частіше згадую тебе.

Мені подобається, що ти знаєш, чого хочеш досягти в житті. Ти цілеспрямована дівчина, яка планує і домагається свого.