Оригінальні компліменти дівчині своїми словами

Дбайливо підібрана колекція зворушливих компліментів дівчині до сліз допоможе Вам висловити всю гамму ваших побажань і почуттів.

Зустріч з тобою, кохана – це незвичайний подарунок долі! Ти мій ангел, скарб, моя доля. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою, ти надихає мене!

Ти завжди виглядаєш чудово!

Краса супроводжує тебе у всьому: і в зовнішності, і в рисах характеру і у вчинках!

Ти прекрасна у всьому, але найбільше мені подобаються очі – вони магічним чином керують моїм розумом.

Твої очі виблискують, ніби два діаманта. Ти така тендітна, витончена як кришталь, ніжна як лебедине пір’їнка, солодка, як мед. Щохвилини захоплююся твоєю вишуканою красою.

Що за диво! Ти просто красуня!

Моя найкрасивіша і ніжна дівчина на всій планеті, ти для мене, як світло у віконці, як промінчик тепла. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною на світі. Я вдячний долі, за такий чарівний подарунок. Мила, я хочу все життя бути тільки з тобою. Ти моя друга половинка, ти моя доля. Будь завжди такою гарною, лагідною, ніжною і найчарівнішою. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай удача завжди ходить поряд, нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом для тебе.

З роками твоя краса не меркне, а лише знаходить нові фарби!

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Твої маленькі ніжки втілення ідеальних форм!

Блиск твоїх очей можна порівняти тільки з зірками!

Твоя зовнішність така прекрасна, що я б писав з тебе картини, якби був художником.

Ти найкрасивіша дівчина на світі, ти зводиш мене з розуму.

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти увійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе така сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна потрібна мені на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найголовнішою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя бажана.

Проти краси твоїх очей і сили твого погляду не встоїть жоден чоловік.

Навіть сліпому не потрібні окуляри, щоб розгледіти твою красу!

Ти потрібна мені як повітря. Без тебе я не можу прожити жодного дня.

Завдяки тобі моє життя стало набагато цікавіше.