Щирі компліменти хлопцю у прозі, до сліз

Дбайливо підібрана колекція сучасних компліментів хлопцю своїми словами, у прозі допоможе Вам висловити всю гамму ваших побажань і почуттів.

Без тебе моє серце – тисячі розбитих осколків. Сумую.

Ти самий справжній чоловік. З тобою я завжди впевнена в завтрашньому дні.

У тебе вії, як два загнутих вгору віяла, просто чудо!

Ти такий молодець! Справляєшся з будь-яким завданням з неймовірною легкістю. Тобі підвладна будь-яка робота. Як мені пощастило з тобою!

Я хочу кричати тобі про любов. Ці крики рвуться з моїх грудей.

Сиділа вдома (на роботі), і подумала про тебе. І ось пишу це смс. Ти просто чудо. Ти робишдля мене так багато. Спасибі тобі, я дуже рада, що в моєму житті є така людина !.

Я не вірила, що одного разу зможу зустріти чоловіка своєї мрії. Але … Ось він ти! Прямо перед моїми очима!

Я точно впевнена в тому, що з тобою ніякі проблеми і неприємності мені будуть просто не страшні. Тільки поруч з тобою моє серце починає стукати набагато частіше, а часом навіть здається, що все навколо перестає існувати, крім такого привабливого виру твоїх найкрасивіших очей

Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

Завдяки тобі, коханий, в моїй душі в будь-який час міста завжди присутній весна. Тому я можу не думати про погану погоду або холодному вітрі, адже твоя любов мене завжди зігріє і подарує перші проліски.

Забути тебе неможливо, тому що ти яскравіше місяці!

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

На всьому білому світі ти самий розуміє чоловік.

Відчувати твій пильний погляд на собі – це як купатися в хмарі.

Дорогий. Ти настільки мені дорогий. Та ти просто дорожче за всіх на світі мені!

Хлопці не люблять компліменти, тому я і не буду тебе хвалити, а просто скажу, який ти насправді. Ти – сміливий і цілеспрямований, безстрашний і наполегливий, розумний і розважливий, красивий і чарівний, цікавий і різносторонній, щирий і добрий, сильний і хоробрий – справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.

Це дійсно твій колір (вставте потрібний колір) Тобі потрібно носити його частіше.

Я дуже вдячна вам за надану допомогу і підтримку! Ви змогли зробити неможливе. У вас саме добре серце і відкрита, щира душа.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти. Ти мене просто надихає до життя. Я іноді заздрю ​​сама собі. Я так вдячна долі за нашу зустріч, яка на початку нічого не віщувала. А зараз, я просто не уявляю, як я могла жити без тебе. Ти мій світло у віконці, мій найголовніша людина на планеті, і залишайся таким завжди. Я люблю тебе всім серцем, і, здається, любові сильніше, ніж моя немає. Ти мій бажаний і самий рідний. Я бажаю тобі тільки удачі і щастя, мій улюблений.