Кращі компліменти хлопцю до сліз

Дбайливо підібрана колекція компліментів хлопцю допоможе Вам висловити всю гамму ваших побажань і почуттів.

З усіх хто мені коли-небудь зустрічався ти найніжніший (добрий, сильний, розумний) чоловік.

Ти дуже упереджений людина. На тебе хочеться дивитися.

У тебе просто неймовірна харизма.

Чекати тебе з роботи – ціле випробування! Я так відчайдушно нудьгувала!

Твоя променистість мене засліплює і змушує радіти!

Я ніколи не перестану дивуватися твоєму розуму, мужності і хоробрості. Я знаю, ти зможеш досягти ще більших успіхів в житті, тобі всі труднощі по плечу.

Я шалено за тобою сумую, вважаю дні до нашої зустрічі.

Твої обійми найтепліші.

Нарешті ти повернувся з цієї неприємної роботи! День без тебе пройшов просто жахливо!

Раніше життя було цікавим, але якийсь сірої. Після того, як в неї увійшов ти, я зрозуміла, що була позбавлена ​​справжнього щастя, того, що подарував мені ти і продовжуєш дарувати кожен день. Зараз я точно впевнена в тому, що тільки ти – та людина, з яким мені хочеться провести все життя і не розлучатися ніколи

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх дізнаєшся, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, в них хочеться розчинятися. Вони полонять серця, і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж вони є. Для мене така людина ти

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є – мій улюблений, єдиний і бажаний. Коли ти поруч зі мною, все негоди зникають, як дим, будь-яка дощова погода здається найпрекраснішою. Ти найкрасивіший, найсильніший, і найрідніша мій чоловік. Я люблю тебе щирою, чистою любов’ю, і хочу завжди бути тільки з тобою, мій бажаний. Хвилини, проведені з тобою, для мене нагорода. Твоя посмішка, твої пристрасні поцілунки, просто зачаровують мене. Я тебе просто обожнюю.

Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

У тебе такий гарний і оригінальний краватку. Мрія кожного!

Мені подобається твій стиль. Він підкреслює твою мужність, силу, впевненість. З таким хлопцем завжди приємно перебувати поруч.

Геракл або Аполлон, Сталлоне або Вілліс, будь принц або маркіз не зрівняється з тобою. Ти такий один на білому світі – відважний, розумний, сміливий, добрий, справедливий, впевнений, красивий, веселий, важливий, цікавий, чарівний, завзятий і весь собою хороший!

Це дійсно твій колір (вставте потрібний колір) Тобі потрібно носити його частіше.

Боюся твого приходу до мене на роботу (навчання). Боюся через бунт, який відбудеться серед жінок в боротьбі за пальму першості, щоб привернути увагу такого красивого чоловіка.

Світ став найяскравішим, найпрекраснішим, тому, що поруч ти, мій найголовніша людина на землі, мій улюблений. Ти випромінюєш добро і ласку, тільки з тобою я відчуваю себе захищеною. Я люблю і обожнюю тебе. Ти – промінчик щастя і тепла, ти – найкращий хлопець на землі. Мені так добре і затишно з тобою. Будь завжди таким сильним, добрим, уважним, бажаним і улюбленим. Нехай твоя заповітна мрія обов’язково збудеться, нехай найяскравіша зірка освітлює твій життєвий шлях. Всіх благ тобі, мій хороший.

Твоя присутність примушує мене думати про прекрасні речі, таких як любов, сім’я, діти і вічне життя з такою людиною.

Компліменти хлопцю у прозі

Компліменти хлопцю до сліз

Скільки не пишу тобі повідомлень, а мені все мало. Як думаєш, це нормально? Вибач, просто сумую дуже. І чекати твого повернення немає сил.

Твої посмішка, очі, тихий голос є єдиною причиною того, чому я посміхаюся, коли плачу і щаслива коли мені сумно.

Ніколи не опускай рук! Як же можна опускати такі красиві руки!

Думаю, у тебе вийде стати найкращим батьком для своїх дітей, судячи з того, як діти до тебе ставляться і люблять грати з тобою.

Ти – відображення мене. Ти це я. Мені без тебе ніяк.

Ти суміш Ангела і Диявола – це поєднання в тобі просто ідеальне!

Ти так добре водиш машину. Ти природжений водій!

Хочу, щоб мої діти мали такі ж якості, якими володієш ти.

Коли дивлюся в твої очі, то бачу в них чудових фарб переливи!

Я таю в твоїх обіймах, як ванільне морозиво.

Мій довгоочікуваний принц з казки, мій найулюбленіший, єдиний і бажаний, мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе. Ти ніжний, добрий і уважний. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я люблю тебе, і не соромлюся першою зізнатися в своїх почуттях. Будь завжди таким красивим, сильним, ніжним. Нехай тобі у всьому, завжди щастить, хай удача супроводжує тебе на кожному кроці, нехай мрія завжди збувається, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Ти найкращий!

Ти такий уважний!

Я закохана в тебе шалено, хочу бути з тобою завжди, обіймати і цілувати щоночі і прокидатися поруч вранці, знаючи, що ти тут. Я стала мрійливим романтиком, який завжди посміхається від щастя і любові до тебе.

Ти такий романтичний, ти завжди мені даруєш тільки позитивні емоції.

Якби мені довелося потрапити на безлюдний острів, то ти – єдиний чоловік, з яким я змогла б вижити!

Така впевнена хода, як у тебе, прямо говорить, що ти людина, що йде з великою гідністю, долаючи всі труднощі на своєму життєвому шляху.

Мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець на землі, спасибі тобі, за те, що ти даруєш мені ніжність і ласку. Про таке хлопця багато хто тільки мріють. Ти в усьому ідеал, без перебільшень. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти найдорожче, що є у мене в житті. Ти подарував мені мрію і надію. Я люблю тебе, мій єдиний, і хочу все життя бути тільки з тобою, моя радість. Я обіцяю зробити тебе найщасливішою людиною на землі, обігрію своєю любов’ю.

Прошу, ніколи не припиняй сяяти. Ти – світло в тунелі, сонце на небі і вогник в віконці самої темної ночі.

І тут наша друга зустріч. Наш перший танець. Ти підійшов … Так несподівано … Серце раділо всередині і підстрибувало, моя посмішка зрадницьки видавала моє радість. Значить так, все це не помилка, не плід моєї уяви … Ти був так ввічливий, я була зачарована. Як же хотілося, щоб танець тривав довше … я так боялася, що з зупинкою музики все закінчиться …

Компліменти хлопцю своїми словами

Компліменти хлопцю українською мовою

Я тобою тільки й живу! Ти неперевершений!

Ти – моя друга половинка, мій найкращий, добрий хлопець на всій планеті. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе, як за кам’яною стіною. Ти такий надійний і чуйний. Я просто не уявляю, як я раніше могла жити без мене. Я називаю тебе коханим, найкрасивішим і самим добрим, тільки з тобою мені все під силу, тільки з тобою я буду щаслива, я в цьому впевнена на сто відсотків. Нехай посміхається тобі сонечко, нехай спокійно і легко тече життя, хай з тобою залишається тільки хороше, а все погане йде назавжди.

Всі твої зовнішні риси і внутрішні якості – всі вони сплелися в ідеальному поєднанні.

Любити тебе складно, але знав би ти, як це приємно!

Коли ти мене поцілував, я думала, що збожеволію. Ти приголомшливий.

Твоя чуйність б’є всі рекорди, і я тобою надмірно захоплююся!

Найбільше щастя для мене – бачити твоє мужнє обличчя, слухати ніжний оксамитовий голос, відчувати дотики.

Зустріч з тобою перевернула світ навколо мене, в моєму існуванні з’явився сенс.

Мені пощастило мати справу з хлопцем, які знають як поводитися з дівчиною.

У тебе відмінний смак. Ти так правильно підбираєш одяг.

Твій сміх особливий. Ще ти так заразливо смієшся.

Мені подобається твоя хода впевненого в собі людину, яка йде з гідністю, не поспішаючи, не боячись людям дивитися в очі.

Ми з тобою пройшли через багато труднощі та перешкоди, але це не завадило нам зберегти близькість, ти найкращий чоловік.

Неможливо прожити на світі без любові. Немає в світі жодної людини, щоб не спробував цього солодкого почуття. І найголовніше, що кохання не буває однаковою, у кожного вона різна. Мені, здається, що я люблю тебе сильніше за всіх на світі. Ти у мене найкрасивіший, найдобріший, самий лаковий і ніжний. Ти подарував мені крила любові, і від щастя я літаю. Ти для мене завжди прекрасніше всіх, і моя любов зробить тебе найщасливішим. Будь завжди таким уважним, люблячим і чарівним.

Ти – чемпіон і джентльмен, і навіть більше – супермен!

Твій голос для мене краше найпрекраснішою мелодії і приємніше дзюрчання джерела!

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є ти, мій найкращий, найкрасивіший, самий надійний, і просто мій. Ти моя друга половинка, моя доля. Я хочу завжди бути поряд з тобою, притиснутися до твого плеча, і відчувати себе самої захищеної, найулюбленішою. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти самий добрий і рідна людина на землі, ти подарував мені щастя. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай моя любов, як найяскравіша зірка, завжди висвітлює твій шлях.

Мені подобаються твої маленькі знаки уваги, які показують величину твоєї турботи про мене.

Ти гарний, як грецький бог!

Спасибі тобі за твоє терпіння, адже ти продовжуєш мене терпляче слухати, навіть коли я надокучаю тобі своїми скаргами.

Компліменти хлопцю до сліз

Зробити комплімент хлопцю у прозі

Ти мій самий мужній і найсильніший. Твої м’язи міцніше каменю, міцніший за сталь.

Ні, ти не наслідуємо в ліжку. З тобою дуже добре.

Наша зустріч з тобою – не випадковість, це просто доля. Я так рада, що є у мене – мій єдиний, бажаний, і найкраща людина на землі. Ти подарував мені крила щастя, і я за це тебе, адже життя для мене стала казкою. Ти мій довгоочікуваний принц з казки, ти мій ідеал. Нехай наша любов буде найчистішою і найкрасивішою. Будь завжди таким добрим, уважним, ніжним. Нехай всі твої мрії обов’язково збуваються. Нехай добрий ангел береже тебе від бід і зла. Будь щасливий, мій улюблений.

Ти мій феєрверк яскравих емоцій і незабутніх відчуттів!

Ти неперевершений!

Ти просто приголомшливий кулінар! Я ніколи не пробувала нічого подібного!

Я тобою постійно захоплююся!

У тебе найдобріше в світі серце.

У тебе вії, як два загнутих вгору віяла, просто чудо!

З твоїм почуттям гумору ніхто і ніколи не зможе зрівнятися.

Тільки ти можеш змусити мене сміятися, коли мені сумно.

Ви завжди легко і швидко справляєтеся з усіма поставленими завданнями. Всі труднощі завжди вам по плечу.

Ти приніс в моє життя океан щастя і незабутніх вражень, спасибі, що ти є.

Вітання. Це я – твоє повідомлення. Люблю тебе.

Коли ти дивишся на мене так – я відчуваю, як усередині все розквітає. Я починаю відчувати себе справжньою жінкою поруч з тобою.

Мої співробітниці (однокурсниці) не можуть відвести очей від тебе, коли бачать нас разом.

Як завжди, ти затьмарив всіх інших.

Я зустрічала привабливих чоловіків, але таких красенів, як ти, ніколи!

Як вам так вдається сфокусувати увагу на аудиторії? Вас все слухали дуже уважно. Ви талановитий оратор!

Я люблю тебе не за те, хто ти, а за те, хто я поруч з тобою

Компліменти хлопцю українською мовою

Компліменти хлопцю своїми словами

Хоч скільки відводь погляд, а я тебе все одно хочу …

З тобою мені так тепло, спокійно і затишно.

Неперевершений у всьому!

Ти прекрасний професіонал, вірний друг і видатний чоловік.

Навіть через роки нашого спільного життя мені все також подобаються зморшки в кутку твоїх очей, коли ти смієшся.

Коханий, ти викликаєш у мене посмішку і сміх, навіть коли мені сумно. У тебе дуже гарне почуття гумору і оптимізм, якого вистачить на двох.

Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, а й співпереживати їм.

Ти так ввічливий і галантний, що я втрачаю дар мови.

Твої обійми дарують мені відчуття безпеки.

Все в тобі добре: і тіло, і риси обличчя, і розум.

Ти такий розсудливий, завжди даєш потрібні і правильні поради.

Мій спокусник! Я не можу встояти перед твоїм зачаруванням)

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Самий уважний, доброзичливий і чарівний!

У тебе дуже розташованапосмішка. Ти б їй точно підкорив Голлівуд!

Ти забрав з собою частинку моєї душі, без неї я не можу повноцінно радіти життю.

Боюся розгубити своїх подруг через тебе, так як вони через заздрощі припинять зі мною спілкуватися.

Я коли думаю про тебе, мене хвилюють тисячі спогадів, мурашок по шкіріі раніше невідоме почуття хвилювання.

Ти такий надійний – мені з тобою дуже добре.

Наша зустріч стала нашою щасливою долею, і зараз я хочу зізнатися, що не зможу жити далеко від тебе і твоєї палкої любові. Я чекаю на зустріч, приходь …

Ти самий безстрашний чоловік!

Мені так приємно проводити з тобою час, розмовляти, і відчувати тебе поруч. З тобою я розкривати як жінка, і тому я так вдячна тобі, дорогий.

Ти завжди турботливий і ласкавий, ти сміливий і добрий, а твоєї хоробрості може позаздрити кожен. Ти чудовий!

Все у тебе в руках йде на лад, лагодиться і цвіте. Ти молодець!

У мене є один секрет. Боюся його розповідати. Його сенс у тому, що без тебе, мені напевно, і не жити.

Відстань не перешкода для нашої любові.

У мене в житті не було більшої любові, ніж віддана пристрасть до тебе!

Прекрасний світ, в якому є ти. Мій найкращий, найдобріший і самий – самий. Я радію кожній хвилині, проведеної з тобою Ти мій захист і моя опора у всьому. Ти просто мій хлопець, якого я обожнюю. Мені подобається в тобі буквально все, ти найголовніший для мене людина на всій земній кульці. Мені хочеться притиснутися до твого плеча і про все забути. Я люблю тебе віддано, ніжно і пристрасно. Бажаю тобі всього самого найкращого, моя любов. Нехай до тебе прийде успіх і здійснюватися всі мрії.

Вважаю тебе фонтаном натхнення. Після спілкування з тобою мені життя вже представляється в яскравих картинках, а не сірих тонах.