Щирі компліменти жінці у прозі

Дбайливо підібрана колекція гарних компліментів жінці своїми словами, у прозі допоможе Вам висловити всю гамму ваших побажань і почуттів.

Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Нехай тобі у всьому щастить, хай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Коли я дивлюся на тебе, в моїй душі тепло, а по тілу пробігають тисячі приємних мурашок.

Ти моя любов. Я буду любити тебе завжди.

Скажу тебе щиро і впевнено, ти – чудова людина, приклад самовідданості, краси і таланту!

Привабливою силі твоїх красивих очей складно чинити опір!

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину – тебе, моя кохана! Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим! Ти для мене світло, радість, позитив, я завжди хочу бути з тобою!

Коли бачу тебе моє серце готове вистрибнути. І все через твою красивої посмішки (гарного обличчя).

З тобою не зрівняється жодна голлівудська зірка!

Ти впевнена, що твої очі не магніти? Вони притягують мене все ближче і ближче!

У тебе дивовижна здатність – змушувати мене забувати про свої проблеми, коли ми разом.

Перед красою твого обличчя тьмяніють навіть риси прекрасної Клеопатри. Ти як свіжу квітку, створений природою в момент, коли вона була в найкращому настрої. У тебе немає недоліків, ти – приклад ідеальної жінки, в якої дивним чином поєдналися краса і доброта – самий рідкісний коктейль.

Я хочу подарувати тобі весь світ навколо! Просто тому, що не можу жити без тебе!

Я бачив, як з неба падають зорі, а хвилі б’ються об скелі, як вранці сходить сонце, а вночі виблискує повний місяць. Але в порівнянні з тобою все це ніщо. Ти найпрекрасніше, що коли-небудь відкрилося моєму погляду.

Ось дивлюся на тебе сьогодні і помічаю, що ти приємно змінилася. Гарне плаття, нова зачіска, приємна посмішка. Ти прямо сіяєш вся від щастя. Що сказати, ти і раніше була такою, але сьогодні особливо. Сподіваюся, що твоє життєрадісний настрій буде весь час з тобою.

Мудрих жінок, правильно розставляти життєві пріоритети, мало. Але я знайшов таку.