Найкращі побажання в дорогу у прозі

Дбайливо підібрана колекція гарних побажань в дорогу своїми словами, у прозі допоможе Вам висловити всю гамму ваших побажань і почуттів.

Їдучи, не забудь взяти з собою мою любов і турботу. Хоч мене і не буде поруч, я кожну секунду подумки буду тримати тебе за руку. Я бажаю тобі хорошого шляху! Нехай час пролетить непомітно! Я тебе люблю!

Бажаю щасливої ​​дороги і доброї дороги. Нехай поїздка буде веселою, вдалою, комфортною і успішною. Бажаю без напруги і втоми, з бравими силами і абсолютною впевненістю добратидо місця призначення в призначений час і в призначений день.

Благополучно тобі дістатися до пункту призначення!

Прийми від мене щасливої ​​дороги побажання в дорогу. Нехай вона буде без клопоту і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти і заслуговуєш!

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Бажаю самого доброго, щасливого і щасливої ​​дороги. Нехай голова в дорозі не болить, хай не тривожиться душа через дрібниці, нехай серце радіє подорожі і насолоджується чудесами, що відбуваються навколо.

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставин!

Щоб в дорозі твоє серце не знало тривоги і без затримок ти опинився на потрібному порозі!

Нехай втома не приходить поки ти – за кермом!

Нехай твій шлях успішно закінчиться до того, як тизахочеш спати.

Сухий тобі погоди!

Чи не втомлюйся за кермом!

Рушай, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай в дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі очікують чудові враження!

Нехай «залізний кінь» не підведе!

Нехай сімейне благополуччя утримує тебе від нерозсудливості на дорогах.

Нехай дорога буде – рівною, а місце для відпочинку – сухим!

Бажаю легко перенести політ! Кожну хвилину я подумки буду поруч з тобою! Постарайся розслабитися і відпустити всі хвилювання! Після будь-якої розлуки неодмінно буде зустріч!

Щоб можливі перепони на твоєму шляху самі впали, ніч в дорозі була місячною, день сонячним, а настрій оптимістичним!

Нехай намічене виповниться в термін.

Хочу побажати відмінних попутників, нових знайомств і лише приємних вражень від майбутнього шляху. Дорога твоя хай принесе тільки краще. Іржаві цвяхи і жезли ДАІ нехай дістануться комусь іншому, а тобі лише приємні емоції і позитив!

Побажання в дорогу українською мовою

Побажати гарної дороги до сліз